Toimi paikallisesti

Transfluent perustettiin, koska uskomme, että kansainvälistymisen tulee olla helppoa kaikille yrityksille ja yritysten täytyy pystyä kommunikoimaan asiakkaiden kanssa heidän omalla kielellään. Tästä periaatteesta syntyi Transfluent, johtava käännöspalveluiden toimittaja, jonka ratkaisut hyödyntävät alan johtavaa innovatiivista teknologiaa.

Tiimimme on todella kansainvälinen. Olemme asuneet ja toimineet liike-elämässä kymmenissä eri maissa ja siksi tunnemme kansainvälisen toiminnan haasteet perin pohjin. Tutustu tuotteisiimme niin huomaat, että kehittämämme työkalut ratkaisevat kaikki käännös- ja lokalisointitarpeesi.

Mikko Räty
Mikko Räty
CEO
mikko.raty@transfluent.com
Ari Nyfors
Ari Nyfors
Account Executive
ari@transfluent.com
Minna Taavitsainen
Minna Taavitsainen
Account Manager
minna@transfluent.com
Tomi Heiskanen
Tomi Heiskanen
Co-Founder & CTO
tomi@transfluent.com
Anssi Ruokonen
Anssi Ruokonen
COO & CMO
anssi.ruokonen@transfluent.com
Jarmo Honkala
Jarmo Honkala
Operations Manager
jarmo@transfluent.com
Satu Sandström
Satu Sandström
Vendor Manager
satu@transfluent.com
Kati Peltomäki
Kati Peltomäki
Gaming Industry Lead
kati@transfluent.com
Timo Rongas
Timo Rongas
Development Lead
timo@transfluent.com

Laskutusosoite:

Transfluent Oy
Ostolaskut 5304G
PL 72
FI-00521 Helsinki
FINLAND

Verkkolaskuosoite: 003721474483 Operaattori: Maventa Välittäjän tunnus: 003721291126

Toimisto (EU)

Salomonkatu 17B
FI-00100 Helsinki
FINLAND

Y-tunnus: 2147448-3
ALV-numero: FI21474483

Toimisto (Yhdysvallat)

440 N. Wolfe Rd.
Sunnyvale, California
UNITED STATES